XX Kurs medyczny

Postępy w diagnostyce i leczeniu

chorób układu nerwowego u dzieci

map-marker Warszawa

calendar3 24 - 25 listopada 2023 r.

 

Udział w kursie / rejestracja

 

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Kurs będzie realizowany w formule tradycyjnego spotkania w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Boss, ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa.

Aby wziąć udział w kursie niezbędne jest wypełnienie i przesłanie poniższego formularza zgłoszenia online oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej.

 


 

 

OPŁATA REJESTRACYJNA DLA UCZESTNIKÓW

  • Promocyjna opłata rejestracyjna dla uczestnika kursu wynosi 350 zł brutto (zapłata w terminie do dnia 15 października 2023).  
  • Od dnia 16 października 2023 r. opłata rejestracyjna wzrasta do 400 zł brutto.
  • Członkowie Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych otrzymują zniżkę w wys. 50 zł brutto od ww. cen.

Opłata rejestracyjna obejmuje uczestnictwo w kursie, pakiet konferencyjny, korzystanie z wyżywienia, publikację z wykładami prezentowanymi podczas  kursu. Uczestnicy kursu otrzymają punkty edukacyjne za udział.

 

FAKULTATYWNA KOLACJA TOWARZYSZĄCA Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Organizatorzy planują organizację fakultatywnej kolacji z muzyką na żywo w karczmie góralskiej na terenie hotelowym w piątek 24 listopada 2023. Przewidywana cena - 225 zł brutto.

Uczestnictwo w programie towarzyszącym nie jest finansowane ze środków innowacyjnych firm zrzeszonych w INFARMIE oraz izbach POLMED lub MedTech Polska. Program towarzyszący jest finansowany z wpłat od osób uczestniczących w programie fakultatywnym oraz ze środków własnych organizatora.

 

ZAKWATEROWANIE

Opłata rejestracyjna nie obejmuje noclegu. Informację na temat możliwości indywidualnego zamówienia noclegu w miejscu obrad podamy wkrótce.